Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

TEOG Başarısında en önemli rol yayınevlerinin

Eğitim Koçu ve Yayıncı Koray Varol, “Yayın evleri ile yaptığımız başarı odaklı işbirlikleriyle kaynaklarımızı daha fazla öğrenci, veli ve öğretmenlerimizle buluşturmayı hedefliyoruz” dedi. 

Öğrenmeyi destekleyici eğitimlerin yanı sıra tercih danışmanlığı, eğitim koçluğu, veli eğitimi ve yayıncılık alanlarında faaliyetlerini sürdüren Koray Varol Akademi Yayınları, iş ortağı yayınevlerine “Kurumsallaşma ve Yönetim” eğitimi verdi. Prof. Dr. Tanıl Kılınç tarafından verilen eğitim, 20-21 Şubat tarihleri arasında Holiday Inn Şişli İstanbul Otel’de “Başarı Buluşmaları” adıyla gerçekleştirildi.

TEOG Başarısında En Önemli Rol Yayınevlerinin

26-27 Nisan 2017 tarihlerinde çok önemli bir TEOG sınavı bulunduğunu belirten Koray Varol; “Gelişime, paylaşıma ve başarıya olan tutkumuzu Başarı Buluşmaları eğitimleri ile perçinledik. Yayın evlerimiz velileri ve öğrencileri doğru adrese yönlendirecek olan yerler. Hazırladığımız eğitim serileri ile yayın evlerini bilgilendirmek, bu süreçte veliler ve öğrencilere rehberlik etmek amacı ile Başarı Buluşmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu buluşmalarla karşılıklı deneyim paylaşmayı amaçlıyor, bilgi alışverişi yapıyoruz. 

Öğrenciler, veliler hangi kitapları, ne tür yayınları alacaklarını bilmediğinde kırtasiyelere, kitapçılara, yayın evlerine soruyor. Onların bilgilenmeleri, uzmanlaşmaları gerekiyor. Bu bakımdan iş ortaklarımıza verdiğimiz bu eğitimler çok önemli” dedi.

Bir önceki yazımız olan Hoca Ahmet Yesevi’den Fuat Köprülü’ye Türk Düşüncesi Tarihi düzenlenen sempozyumla anlatıldı başlıklı makalemizde fuat köprülü, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi