Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Maliye Bakan Yardımcısı Yavilioğlu’ndan valilik ve üniversiteye ziyaret

Bir konferansa konuşmacı olarak katılmak üzere Bayburt’a gelen Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu, Vali İsmail Ustaoğlu ve Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’ u ziyaret etti.
Bayburt’ta vereceği konferans öncesinde Bayburt Valiliği’ni ziyaret eden Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’nu buraya gelişinde Vali İsmail Ustaoğlu, Belediye Başkanı Mete Memiş ve İl Defterdarı Davut Karadağ karşıladı. Daha sonra Valilik hizmet binasına geçen Bakan Yardımcısı Yavilioğlu, Valilik Şeref Defteri’ni imzalayarak, Vali İsmail Ustaoğlu ve yanındakilerle birlikte Valilik makamına geçti.
Valilik makamında Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’yla bir süre sohbet eden Vali İsmail Ustaoğlu, 15 Temmuz darbe girişiminin yaşandığı gün çeşitli programlara katılmak üzere Bayburt’ta bulunan Bakan Yardımcısı Yavilioğlu’na darbe girişimine karşı verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Vali İsmail Ustaoğlu ve Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu arasında bir müddet devam eden sohbet sonrası Vali İsmail Ustaoğlu, Bakan Yardımcısı Yavilioğlu’na ziyareti dolayısıyla teşekkür ederek, çeşitli hediyeler çeşitli hediyeler verdi.
Maliye Bakan Yardımcısı Cengiz Yavilioğlu’da Vali İsmail Ustaoğlu’na göstermiş olduğu misafirperverlik dolayısıyla teşekkürlerini bildirerek, çalışmalarında başarılar diledi.
Maliye Bakanlığı Bakan Yardımcısı Dr. Cengiz Yavilioğlu daha sonra AK Parti İl Başkanı Hakan Kobal ile birlikte Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun’u ziyaret etti.
Bayburt Üniversitesi Rektör Yardımcısı Süleyman Çiğdem’ in de katıldığı ziyarette bir süre görüşüldükten sonra Yavilioğlu Rektör Coşkun’ a görevinde başarılar diledi.
Rektör Coşkun ise ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan Hayvan sağlığı ekibine malzeme desteği başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir