Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Kepez’de Büyükleri İçin Eğitim

Kepez Belediyesi, büyükler için de eğitim devam ediyor.

Kepez Belediyesi, okullarda eğitim gören çocukların daha bilinçli ve huzurlu aile ortamlarına kavuşmaları amacıyla bir dizi eğitim semineri düzenliyor. Toplumun yapı taşı ve en küçük birimi olan aile kavramının anlamı, önemi ve gerekliliklerini anlatan eğitim seminerleri yetişkin vatandaşların hayata daha farklı bir pencereden bakmasını sağlıyor.

Avantajlı bölgelerdeki vatandaşlara bilinç aşılamak amacıyla yola çıkan eğitim seminerleri, Öğrenci ve Veli İlişkisi Eğitim Semineri ve Aile İçi Şiddeti Önleme Semineri başlıklarıyla 6 noktada yüzlerce ebeveyne ulaşmayı başardı.

Uzman Eğitimci Osman Günal ve Sosyal Çalışmacı Sultan Yılmaz’ın sunumlarıyla gerçekleşen eğitim seminerleri, huzurlu aile ortamı ve bunun yansıması olarak başarılı öğrencilerin meydana getireceği bir toplum kurmak üzerine çalışmaları sürdürüyor. Huzurlu, şiddetin olmadığı aileler ve bunun neticesinde güçlü kurulan öğrenci-veli ilişkilerini temel alan eğitimlere vatandaşlardan da yoğun katılım ve talep geliyor. Bilinçli aileler ve bilinçli bir toplum için kolları sıvayan Kepez Belediyesi, belediyenin hizmetinde olan etüt merkezi ve salonları kullanarak, Kepez’in birbirinden farklı noktalarına ulaşıyor. – ANTALYA

Bir önceki yazımız olan Girişimlerde Mesleki Eğitim Arttı başlıklı makalemizde Arttı, Eğitim ve Girişimlerde hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir