Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Eko-okul projesini hayata geçirdiler

Öğrenciler öğretmenlerinin desteği ile geri dönüşüm bilincini artırarak ekonomiye katkı sağlamak ve daha yaşanabilir bir dünyaya katkı sağlamak için gayret gösteriyor.

MÜZİK GRUBU KURDULAR

Hatta bunun için kendilerinin tasarladığı vegeri dönüşüm malzemelerinden ürettikleri müzik aletlerinin kullanıldığı bir müzik grubu kurdular. Eko-Ritim adını verdikleri bu müzik grubu 40 amatör müzisyen çocuğun özgüveni ile bir araya geldi, hem kendilerini geliştirerek neler yapabileceklerini gösterdiler hem de eğlenceli vakit geçiriyorlar.

ATIKLARDAN BİRÇOK ÜRÜN TASARLADILAR

Öğrencilerin çabası bununla da kalmadı. Geri dönüşüm malzemelerinden birbirinden farklı kostümler tasarladılar ve eğlenceli bir kostüm partisi düzenlediler. Hediyelik eşya ürettiler, öğretmenler gününde öğretmenlerine kendi el emeklerini hediye ettiler. Sokak hayvanlarını da unutmadılar, yiyecek kapları ve yuvalar tasarladılar. 

 

Bir önceki yazımız olan Okullar ne zaman bitecek? Yaz tatili Haziran'ın kaçında? başlıklı makalemizde 2017 okulların kapanma tarihi, Eğitim ve EĞİTİM Haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi