Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Burhaniye’de Okul Temsilcilerine Eğitim Semineri.

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, okullardaki işyeri temsilcisi öğretmenler için eğitim semineri düzenlendi. Eğitim Bir Sen’in düzenlediği seminere, 40 okuldan temsilci öğretmenler katılırken, açış konuşması yapan İl Başkan Vekili Ercan Kurter ve İlçe Başkanı Bilal İnan birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Burhaniye Eğitim Bir Sen Şube Başkanlığı, ilçedeki okullardaki işyeri temsilcisi öğretmenlere seminer verdi. Seminere, Sendika Format örü Adem Karakurt konuşmacı olarak katılırken, yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajları verildi. Katılımcılara teşekkür eden Burhaniye Şube Başkanı Bilal İnan, ilçe başkan yardımcılarını tanıttı. Kendisine görev verenlere teşekkür eden Bilal İnan, Bu bir bayrak yarışıdır. Bizde elimizden geldiğince faydalı olmaya çalışacağız. Hepimiz okullarımızda örnek olmalıyız. Tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum dedi. Eğitim Bir Sen Balıkesir İl Başkan Vekili Ercan Kurter’de, Bir okulda öğretmenler odası değişirse okul değişir. Okul değişirse ilçe değişir. Sizler çok önemlisiniz. Eylem ve söylem birliği içinde olacağız. Birlik ve beraberlik çok çok önemli. Biz 20 ilçeyi gezdik. İkinci tur gezilere başladık. Eğitim Bir Sen olarak farkımızı ortaya koyduk. Hepinize çok teşekkür ediyorum dedi. Seminere katılanlara, Çınar Lokantasında akşam yemeği verildi. – BALIKESİR

Bir önceki yazımız olan Muğla İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplandı başlıklı makalemizde Eğitim, haber ve haberi hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir