Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Bugün yoklama alınacak mı? Dersler ne zaman başlayacak?

6 Şubat pazartesi günü itibariyle 15 tatil son bulacak ve okullar başlayacak? Öğrenciler ise pazartesi günü yoklama olacak mı olmayacak mı bu sorunun yanıtını arıyor. Zira tatili bir kaç gün uzatmak isteyen ve dönüş yoğunluğundan dolayı bilet alamayan veliler okulların pazartesi günü yoklama alıp almadığını sorguluyor. Peki dersler ne zaman başlayacak? İşte 2016 – 2017 okulların açılması ile ilgili tüm detaylar

DERSLER NE ZAMAN BAŞLIYOR? PAZARTESİ GÜNÜ YOKLAMA VAR MI?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından yapılan açıklama göre okullar 06 Şubat pazartesi günü itibariyle başlıyor. Okulların açıklamasıyla birlikte aynı gün yoklamalar alınacak ve dersler başlayacak? Devamsızlık yapan öğrencilerin devamsızlık hakkında düşürülecek. MEB öğrencileri pazartesi günü okula gelmeleri konusunda uyarıyor. 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı takvimine göre okulların ders programları da pazartesi günü itibariyle belli olacak. 

Peki 2017 yılında okullar ne zaman kapacak?

2016 – 2017 eğitim öğretim yılı takvimine göre 9 Haziran 2017 Cuma günü sona erecek.

Bir önceki yazımız olan AÖF'den öğrencilere müjdeli haber başlıklı makalemizde AÖF, EĞİTİM Haberleri ve kayıt yenileme hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi