Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

AÖF kredi kartıyla kayıt yenileme işlemi nasıl yapılır?

13 Şubat pazartesi günü itibariyle AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri başladı. Öğrenciler AÖF kayıt yenilemeyi kredi kartıyla yapmak için sorgulama sayfasını merak ediyor. 

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi resmi sitesinde yayınladığı duyuru ile Ziraat Bankası AÖF ödemelerini tüm kredi kartlarıyla yapabilirsiniz. Ancak kredi kartı ile ödeme sayfası 14 Şubat salı günü itibariyle başlayacak.

Yani AÖF kayıt yenileme kredi kartı ödemesini öğrenciler 14 Şubat salı günü itibariyle tüm kredi kartlarıyla ödeyebilecek.

AÖF KAYIT YENİLEME SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ

2016-2017 öğretim yılından itibaren Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakültelerinin önlisans ve lisans programlarına yeni kayıt yaptıran ve kayıt yenileten öğrencilerimize Öğretim Gideri ve Katkı Paylarının ödenmesinde kredi kartı ile online ödeme seçeneği sunuyoruz.

Öğrencilerimiz, kayıt için gerekli ödemelerini banka şubesine gitmeden herhangi bir kredi kartı ile İnternet başvurusu sırasında yapabilecekler.AÖF güncel harç ücretlerine kılavuzdan ulaşabilirsiniz.

AÖF KAYIT YENİLEME NASIL YAPILIR?

AÖF HARÇ ÜCRETLERİ NE KADAR?

Her programa göre değişen harç ücretleri genellikle 290 liraya denk geliyor. Öğrenciler parayı yatırdıktan sonra kayıt yenileme işlemlerini yapabilecekler. Kaydınızı yapmanız için ilk olarak gerekli olan harcı yatırmanız gerekmektedir. Harcı yatırdıktan sonra ise ders seçimini kolaylıkla yapabilirsiniz.
 
1- Felsefe Lisans Programı– 205 TL
 
2- Sosyoloji Lisans Programı – 205 TL
 
3- Tarih Lisans Programı – 205 TL
 
4- Türk Dili ve Edebiyatı Lisans Programı – 205 TL
 
İktisat Fakültesi Lisans Programları Harç Ücretleri:
 
1- Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İliş. – 205 TL.
 
2- İktisat Lisans Programı – 205 TL
 
3- Kamu Yönetimi Lisans Programı – 205 TL
 
4- Maliye Lisans Programı – 205 TL
 
5- Uluslararası İlişkiler Lisans Programı – 205 TL
 
İşletme Fakültesi Lisans Programları Harç Ücretleri:
 
1- İşletme Lisans Programı – 205 TL
 
2- Konaklama İşletmeciliği Lisans Programı – 205 TL

Bir önceki yazımız olan Güvenli yarınlar için Güvenli Okul Klavuzu” Milli Eğitim Bakanlığı’na sunuldu başlıklı makalemizde güvenli okul, haber ve haberler hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir