Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

Anayasa Komisyonu Başkanı Şentop’tan, Vali Ustaoğlu’na ziyaret

Dr. Mustafa Şentop, Vali İsmail Ustaoğlu’nu ziyaret etti.

Bayburt Üniversitesi’nde düzenlenen konferansa katılmak üzere Bayburt’a gelen TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, yanındaki heyetle Vali İsmail Ustaoğlu’nu makamında ziyaret etti. Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop, Bayburt Valiliği’nde Vali İsmail Ustaoğlu tarafından karşılandı. Burada Valilik Şeref Defterini imzalayan Prof. Dr. Mustafa Şentop daha sonra Vali İsmail Ustaoğlu ile birlikte valilik makamına geçti.

Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve yanındaki heyetle bir süre çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunan Vali İsmail Ustaoğlu ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

Valilik makamında gerçekleşen ziyaret sırasında Anayasa Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop’a, AK Parti Bayburt Milletvekili Şahap Kavcıoğlu, Bayburt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Selçuk Coşkun, AK Parti Bayburt İl Başkanı Hakan Kobal ve İşadamı Kenan Yavuz’da eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan Bayburt Şehit Aileleri Dayanışma Derneği’nden Rektör Coşkun’a ziyaret başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi