Bayburt Haberleri, Bayburt Son Dakika Haberleri, Son Dakika Haberleri

2017 AÖL kayıt yenileme ne zaman başlayacak? Kesin tarihi

06 Şubat pazartesi günü itibariyle en çok akıllara takılan soru AÖL kayıt yenileme tarihleri oldu. Peki 2016 – 2017 eğitim öğretim yılı Açık öğretim lisesi (AÖL) ikinci dönem kayıt yenileme ne zaman başlayacak? AÖL kayıt yenileme için istenen belgeler neler? Sınav sonuçlarının açıklanmasının ardından milyonlarca açık lise öğrencisi bu soruların yanıtını arıyor.

AÖL KAYIT YENİLEME NE ZAMAN?

Açıköğretim Lisesi’ne kayıtlı olan öğrenciler 2017’inin kayıt yenileme işlemlerini merak ediyor. MEB, resmi internet sitesi üzerinden Açık Öğretim Lisesi kayıt yenileme işlemleri yapılacak. Açık Öğretim Lisesi 2016-2017 eğitim-öğretim yılı 2. Dönem ilk kayıt işlemleri 30 Ocak – 08 Şubat 2017 arasında yapılacaktır.

2017 KAYIT YENİLEME ÜCRETİ NE KADAR?

Açık Öğretim Lisesinde kayıt yenileme yaptıracak öğrenciler, her yıl belirlenen Kayıt Yenileme sınav bedelini ödemek zorundadır. 2017 yılında, bir dönem için Kayıt Yenileme sınav bedeli, 35 TL olarak belirlenmiştir.

 

Bir önceki yazımız olan Güvenlikçilere Bağımlılık Eğitim başlıklı makalemizde Ali Karakoç, Bağımlılık ve Dsö hakkında bilgiler verilmektedir.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

alexa düşürme hilesi